Ertek İzolasyon
  Ana Sayfa Kurumsal Kimlik Faaliyetlerimiz   Referanslarımız Foto Galeri İstek Bilgi Formu İletişim
  FAALİYETLERİMİZ
» BACA SİSTEMLERİ
  » Tek Cidarlı Baca
  » Çift Cidarlı Baca
  » Kaskad Baca
»

İZOLASYON

  » Isıtma Boru İzolasyonu
  » Soğutma Boru İzolasyonu
  » Buhar Boru İzolasyonu
  » Kızgın Yağ İzolasyonu
  » Tank İzolasyonu
  » PVC İzolasyonu
  » Vana Ceketi
» SU İZOLASYONU
  » Temel İzolasyonu
  » Teras İzolasyonu
  » Çatı İzolasyonu
  » Çatı Şıngıl İzolasyonu
  » Çatı Aktarma
  » Çinko Dere İşleri
»

HAVALANDIRMA

  » Flanşlı Kanal İmalat Ve Montaj İşleri
  » Kanal İzolasyonu
  » Menfez Montajı
  » Aspiratör Montajı
İZOLASYON
İzolasyon Nedir; Yalıtım, kullanıldığı duruma göre dış etkilerden ayırmak veya tecrit etmek anlamında, bina yalıtımı (izolasyonu) ise; “yapıyı kendi bünyesi ile içindeki eşya ve canlılara zarar verici etkilerden korumak için alınan önlemler paketi” olarak tanımlanmaktadır. Oysa bina yalıtımı; “malzeme üretiminden uygulamasına kadar titizlik, hassaslık, çok yönlü detay çalışmasını gerektiren ve birçok bilim dalını ilgilendiren bir sistem bütünüdür.

Neden İzolasyon Yapılmalı; İzolasyon, İzole etmek, İzolatör,Toplumumuzun daha yeni yeni önemini ve ciddiyetini anladığı bu konu; gelişen teknoloji ve ülkemizde bu konuda yatırımı bulunan büyük firmaların ürün çeşitliliği ile sorun olmaktan çıkmıştır. ve önceden yapılacak tüm harcamalar sonradan yapılacaklardan mutlaka daha ucuza mal olacaktır tabiî ki çileden çıkmalar hariç.

İzolasyon Nerelerde Uygulanmalı; İzolasyon her çeşit yapı ve binalarda uygulanır ( Sanayi yapıları, iş merkezleri, Apt…vb ) Firmamız her çeşit yapı ve her tipteki izolasyon sorunlarınızı deneyimli ekibi ve kullandığı kaliteli malzemelerle mutlak çözecektir.

Su İzolasyon Yalıtımı; Yapıların uzun ömürlü olabilmesi, sağlıklı konforlu ve güvenli bir ortam sağlayabilmesi için iç ve dış etkenlere karşı doğru bir şekilde korunması gerekmektedir. Söz konusu bu iç ve dış etkenlerden korunabilmenin en etkin yolu da yalıtımdır.

Isı İzolasyon Yalıtımı; Yapıların, uzun yıllar değerini koruyarak, içinde yaşayanların konfor şartlarını sağlayabilmesi ve kullanım performansını inşa edildiği haliyle devam ettirebilmesi, iç ve dış etkenlere karşı yeterince korunması ile mümkündür. Yapı, maruz kalacağı zorlayıcı şartlar ön görülerek tasarlanmamışsa, bu koşullara karşı direnmekte zorlanır, kendisinden beklenen işlevleri yerine getiremez duruma gelir.

Bölgesel ısıtma-soğutma, kojenerasyon, yer altı ve yer üstü buhar transferleri , jeotermal enerji , seracılık , gemi sanayi , sıvılaştırılmış gazlar (LNG,LPG vb..), Donmaya karşı temiz su , yangın hatları , kızgın yağ, basınçlı hava, ham petrol ve tüm kimyasal akışkanların transferinde kullanılabilen, -200 ile +315 Derece sıcaklıklar arasında uygulanabilen çift cidarlı boru izolasyonunda kullanılan poliüretan sistemlerdir.

 
 

 

 

 

 

Copyright © 2012  Ertek İzolasyon Çakmak Mah Aşkın Sok.. No:3A Ümraniye -İstanbul Tel:.0216 420 46 17 Faks:0216 313 45 25

sayfaweb